2021-10-04 10:53:36
Centrum Współpracy Międzynarodowej  zaprasza studentów Politechniki Łódzkiej do udziału w kształceniu spersonalizowanym - tutoring dla wszystkich studentów PŁ zainteresowanych krótkoterminowym lub długoterminowym wsparciem tutorskim.
MD3_PŁ

Centrum Współpracy Międzynarodowej  zaprasza studentów Politechniki Łódzkiej do udziału w kształceniu spersonalizowanym podczas spotkań z kadrą PŁ przeszkoloną w tym celu podczas zagranicznych wizyt studyjnych w prestiżowych uczelniach europejskich - University College London, Uniwersytet w Gandawie, Uniwersytet w Aarhus, Uniwersytet w Groningen oraz Uniwersytet w Oslo.

Dla wszystkich zainteresowanych wsparciem tutorskim studentów PŁ dedykujemy tutoring krótkoterminowy realizowany przez okres jednego semestru w ramach projektu pn.: „Mistrzowie dydaktyki". Jest to działanie zlecone do realizacji przez MEiN i adresowane do studentów I i II stopnia, którzy są zainteresowani udziałem w nieodpłatnych, indywidualnych lub organizowanych w małych grupach zajęciach tutoringowych trwających przez około 6 miesięcy.

Studenci będą korzystać ze wsparcia, po zaakceptowaniu zgłoszenia przesłanego na formularzu projektowym do wybranego tutora. Lista dostępnych tutorów PŁ oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie www.

Zajęcia realizowane metodą tutoringu rozwijają kompetencje akademickie, społeczne i osobiste studentów. Spersonalizowane kształcenie tutoringowe pozwala na zindywidualizowaną pracę zarówno z wybitnymi studentami, jak również z osobami zmagającymi się z trudnościami w nauce. W tego typu zajęciach uwzględnianie są osobiste doświadczenia i umiejętności personalne studenta oraz nauczyciela.

Dla wyróżniających się i wybitnie uzdolnionych studentów PŁ oferujemy tutoring długoterminowy zagwarantowany przez 3 semestry pod opieką tutorów PŁ z czwartej edycji projektu realizowanej w naszej Uczelni pn. "Mistrzowie dydaktyki - wdrożenie modelu tutoringu".

MD4

Udział w projekcie jest uznawany za dodatkową aktywność i jest punktowany podczas rekrutacji do programu Erasmus+.

Po zakończeniu zajęć studenci mogą otrzymać zaświadczenie wydane przez Biuro Projektu w Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ, ul. Żwirki 36, 90-539 Łódź, budynek A16, piętro I, pok. 110.

Kontakt z biurem możliwy jest pod numerem tel.: 42 638 38 75, adres e-mail: alina.wujcik@p.lodz.pl

www_logo_MD

ostatnie zmiany 2022-02-20 09:05:29

inne, mobilność pracowników, projekty i programy