Treść

Mobilność studentów i pracowników uczelni pomiędzy Krajami Programu

Program Erasmus+ wspiera wymianę studentów i pracowników uczelni pomiędzy Krajami Programu, tj. państwami członkowskimi Unii Europejskiej, Turcją, byłą Jugosłowiańską Republiką Macedonii, Serbią oraz Islandią, Lichtensteinem i Norwegią.

Więcej informacji o projektach wymiany akademickiej z uczelniami Krajów Programu realizowanych w Politechnice Łódzkiej znajdą Państwo w zakładkach "Mobilność Studentów PŁ" i "Mobilność Pracowników".

Mobilność studentów i pracowników uczelni pomiędzy Krajami Programu i Krajami Partnerskimi

Program Erasmus+ wspiera wymianę studentów i pracowników uczelni pomiędzy Krajami Programu oraz Krajami Partnerskimi, tj. państwami spoza grupy Państw Programu, podzielonymi na regiony świata.

Więcej informacji o projektach wymiany akademickiej z uczelniami Krajów Partnerskich realizowanych w Politechnice Łódzkiej znajdą Państwo w zakładkach "Mobilność Studentów PŁ" i "Mobilność Pracowników".

Pożyczki dla studentów odbywających studia magisterskie za granicą (Erasmus+ Master Degree Loans)

Pożyczki dla studentów podejmujących pełne studia drugiego stopnia w innym kraju uczestniczącym w programie Erasmus+, o które będzie można się ubiegać w wybranych bankach i instytucjach.

Więcej informacji na stronie http://erasmusplus.org.pl/szkolnictwo-wyzsze/akcja-1/pozyczki-dla-stude…

Zmieniono
11-02-2022 - 09:56

ECIU News

Masz pytania, znalazłeś błąd lub masz dodatkowe informacje - napisz do autora.