2022-07-28 12:35:16
Drugie spotkanie hybrydowe Mistrzów dydaktyki PŁ z kierownikiem projektu, dr inż. Dorotą Piotrowską, prof. PŁ zorganizowane w Auli IFE odbyło się pod hasłem ...

Drugie spotkanie hybrydowe Mistrzów dydaktyki PŁ z kierownikiem projektu, dr inż. Dorotą Piotrowską, prof. PŁ zorganizowane w Auli IFE odbyło się pod hasłem "tutoring współdzielony", a tematem przewodnim była potrzeba wymiany doświadczeń oraz współpraca kadry w poszukiwaniu optymalnego modelu tutoringu dla Politechniki Łódzkiej.

Dyrektor Piotrowska poprowadziła spotkanie, którego tematyka skupiała się wokół wymiany doświadczeń i wiedzy zdobytej podczas zagranicznych szkoleń realizowanych przez uczestników projektu.  To już drugie spotkanie realizowane w formie hybrydowej na Auli IFE w br. z udziałem wykładowców - Mistrzów Politechniki Łódzkiej wykorzystujących innowacyjne założenia i narzędzia tutoringu podczas projektowych spotkań ze studentami PŁ. Jak zaznaczają inicjatorki spotkania – dr inż. Dorota Piotrowska, prof. PŁ i mgr Adrianna Kozłowska – nie jest to ostatnie, ale kolejne z cyklu spotkanie z udziałem tutorów PŁ. Intencją podjęcia ścisłej współpracy obu jednostek na finalnym etapie projektu MD jest opracowanie uczelnianego modelu tutoringu do wykorzystania w pracy dydaktycznej ze studentami PŁ oraz w kolejnych inicjatywach i projektach edukacyjnych realizowanych w naszej Uczelni.

Link do galerii zdjęć ze spotkania >>>

ostatnie zmiany 2022-11-05 04:34:41

inne, projekty i programy