2024-03-25 09:58:14
Zaproszenie do udziału w konferencji w ramach projektu ActiveD2 – Active Double Degree "Wdrożenie modelu studiów wspólnych opartego na aktywnych metodach kształcenia i uczenia się"

Save the date!

Już dziś zapraszamy do udziału w konferencji podsumowującej projektActiveD2 – Active DoubleDegree – Wdrożenie modelu studiów wspólnych opartego na aktywnych metodach kształcenia i uczenia się”, która odbędzie się 13 czerwca 2024 roku w Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej.

Nasza uczelnia wraz z zagranicznymi partnerami – Arts et Métiers, Universidade de VigoEcole Catholique d’Arts et Métiers Lyon – opracowuje dobre praktyki i modelowe rozwiązania w zakresie podwójnego dyplomowania. Efekty współpracy zostaną zaprezentowane na czerwcowej konferencji.

Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników.

Szczegóły dotyczące agendy i uczestnictwa przekażemy wkrótce.

Działania realizowane w ramach projektu ActiveD2 finansowane są ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w ramach programu Partnerstwa Strategiczne.

ostatnie zmiany 2024-03-26 07:03:59

projekty i programy