2024-04-11 10:48:27
Co poza wymianą może dać Ci program Erasmus+? Jeśli jesteś zainteresowana/y wolontariatem zagranicznym, realizacją własnego projektu ze środków unijnych lub innymi możliwościami oferowanymi przez program, zapraszamy do udziału w spotkaniach!

W budynku Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ (budynek A16, ul. Żwirki 36) odbędą się trzy spotkania organizowane przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ przy wsparciu Centrum Innowacji Erasmus+ InnHub Łódź. Wszystko to w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży 2024.

• 15 kwietnia 2024 r., godz. 10:00

sala 22, BIURO EUROPEJSKIEJ PRZYGODY

Spotkanie informacyjne na temat Europejski Korpus Solidarności. Przyjdź i dowiedz się, jak wyjechać na wolontariat za granicę lub jak zrealizować lokalny projekt.

• 16 kwietnia 2024 r., godz. 14:00

sala 22, Warsztat: Jak mogę się zaangażować?

O możliwościach dla młodzieży oraz o tym, jak je stworzyć. Warsztat obejmie szeroko pojętą tematykę możliwości, jakie UE oferuje młodym ludziom (program Erasmus+, wymiany młodzieżowe, projekty oraz wydarzenia lokalne, możliwości dla studentów), a także skupi się na generowaniu pomysłów na projekty młodzieżowe oraz na tym, jak przerodzić swój pomysł w działanie.

• 17 kwietnia 2024 r., godz. 13:30

sala 1, Warsztat: Czym jest partycypacja i jak zacząć życie w projekcie?

Możliwości Erasmus+ dla młodzieży. Spotkanie poprowadzi ekspertka z Narodowej Agencji Programu Erasmus+ – Agnieszka Cieślak.

Zapraszamy do udziału w inspirujących wydarzeniach! Więcej informacji https://etm.frse.org.pl/

Liczba miejsc ograniczona, więc zarezerwuj miejsce już dzisiaj: Erasmus+InnHUB@frse.org.pl

ostatnie zmiany 2024-04-11 10:50:33

mobilność studentów, projekty i programy