2021-05-11 09:34:25
Gościem na antenie Studenckiego Radia ŻAK była dr inż. Dorota Piotrowska, prof. PŁ, dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej.
MD_wywiad_Studenckie Radio Żak

„Politechnika Łódzka ma ogromne cele i ambicje, które realizuje już od wielu lat. Każda uczelnia powinna być miejscem pożytecznego uczenia się, dlatego bardzo zależy nam, żeby rozwijać na PŁ system kształcenia zorientowany na studenta w myśl powiedzenia: „university as a place of useful learning, not teaching”. Uczelnia powinna być takim miejscem gdzie student się rozwija, gdzie student studiuje, a nie tylko jest nauczany.”

W rozmowie z p. Oskarem Bugajnym dyrektor CWM opowiedziała na temat możliwości rozwoju kadry akademickiej oraz studentów Politechniki Łódzkiej na przykładzie projektu edukacyjnego „Mistrzowie dydaktyki”. Spersonalizowany tutoring jako wsparcie udzielane przez Mistrzów dydaktyki w naszej Uczelni to kolejne narzędzie budujące jakość kształcenia i uczenia się studentów w PŁ.

LINK DO WYWIADU  >>>

LOGO MD

ostatnie zmiany 2022-02-20 09:07:59

inne, mobilność pracowników, projekty i programy