2019-10-16 07:40:38

Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ zakończyło realizację projektu pod nazwą Ça Roule Avec TUL, zakładającego promocję oferty kształcenia naszej uczelni w Maroku.

Projekt otrzymał dofinansowanie Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej z programu Nowoczesna Promocja Zagraniczna. Przedsięwzięcie miało na celu zwiększenie rozpoznawalności marki naszej uczelni i rozbudzenie zainteresowania młodych mieszkańców Maroka studiami w PŁ, zwłaszcza na kierunku Gestion et Technologie. W ramach projektu przygotowano i przeprowadzono kompleksową kampanię informacyjno-promocyjną, obejmującą dedykowany landing page, czyli stronę docelową przedsięwzięcia (www.carouleavectul.ma) i mobilną reklamę - po ulicach Marrakeszu jeździło 50 rowerów z logo Politechniki Łódzkiej.

Zachęcamy do obejrzenia materiału video, podsumowującego projekt.

ostatnie zmiany 2019-10-16 11:15:25

projekty i programy