2023-12-12 12:33:25
Fakulteta za Dizajn zaprasza kadrę akademicką do udziału w Going Green Global Design Week - Urban Spaces for All!

Fakulteta za Dizajn zaprasza pracowników akademickich do udziału w „Going Green Global Design Week - Urban Spaces for All”, który odbędzie się w dniach 14-19 kwietnia 2024 r. Uczestnicy będą mieli możliwość poprowadzenia zajęć oraz podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami na tematy związane z dostępnością, zrównoważonym rozwojem, włączeniem społecznym, rewitalizacją obszarów miejskich, mobilnością i bezpieczeństwem.

Rejestracja jest otwarta do 1 lutego 2024 r.

Zgłoszenie powinno zawierać krótki życiorys, podsumowanie proponowanych tematów wykładów oraz wszelkie dodatkowe informacje podkreślające wiedzę wykładowcy w tej dziedzinie.

Aplikacje należy przesłać na adres jan.krmelj@fd.si

ostatnie zmiany 2023-12-12 12:57:23

mobilność pracowników