2023-11-24 11:26:24
Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem kompetencji niezbędnych do pracy w międzynarodowej grupie projektowej; weź udział w INTERNATIONAL PROJECT WEEK 2024 w Niderlandach!

INTERNATIONAL PROJECT WEEK 2024

Saxion University of Applied Sciences, Enschede Holandia

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem kompetencji poszukiwanych przez pracodawców na współczesnym rynku pracy, kompetencji niezbędnych do pracy w międzynarodowej grupie projektowej; zapoznaniem się z metodą Myślenia Projektowego (DT), jeśli fascynuje cię rozwiązywanie problemów we współpracy z firmą oraz poznanie innych kultur, dołącz do grupy studentów International Project Week 2024.

Zapraszamy do udziału w International Project Week 2024 w Saxion University, Enschede, Holandia w dniach 5.02. -9.02.2024. Zgłoszenia prosimy kierować do:

Grażyna Budzińska: grazyna.budzinska@p.lodz.pl

Dariusz Witkowski: dariusz.witkowski@p.lodz.pl

w terminie do 5.12.2023r.

Dowiesz się więcej na spotkaniu organizacyjnym dla osób chętnych. Dokładny termin spotkanie zostanie ogłoszony po zakończeniu rekrutacji wstępnej.

Krótkie video do obejrzenia IPW z ubiegłych lat na stronie wydarzenia:

INTERNATIONAL PROJECT WEEK 2024 Saxion

ostatnie zmiany 2023-11-24 03:12:08

mobilność studentów, projekty i programy

Mariola Józefowicz