2020-03-04 01:54:42

W ramach projektu „Mistrzowie Dydaktyki” finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w dniach 27-31.01.2020 r. w Uniwersytecie w Groningen (Holandia) odbyła się wizyta studyjna 32 nauczycieli akademickich z Polski.

Politechnikę Łódzką reprezentowała dr inż. Elżbieta Radaszewska z Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów. Szkolenie miało na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych z zakresu prowadzenia dydaktyki przez nauczycieli akademickich. Kolejne etapy szkolenia zostały zaplanowane w formie trzech oddzielnych modułów realizowanych w Polsce w ciągu najbliższego roku.

W ramach wizyty studyjnej oraz warsztatów szkoleniowych uczestnicy każdorazowo zobowiązani są do wykonania szeregu zadań ściśle powiązanych z aktywizacją studentów w procesie nauczania oraz wsparciem z wykorzystaniem metody tutoringu.

logoMD

ostatnie zmiany 2020-03-11 03:10:00

mobilność pracowników, projekty i programy

Alina Wujcik