2020-01-23 10:29:18
Master studies

EIT Digital Master School to program studiów magisterskich, w ramach których student otrzymuje możliwość studiowania w dwóch różnych krajach kończąc z podwójnym dyplomowaniem oraz certyfikatem EIT.

Ofertą programu są niszowe kierunki okołoinformatyczne tj. cyberbezpieczeństwo, data science, fintech, systemy autonomiczne i inne. Program wspierany jest edukacją w zakresie innowacyjności w IT mający na celu wykształcenie nowych europejskich przedsiębiorców w wyżej wymienionych dziedzinach.

Studenci z Polski są w stanie otrzymywać:
- nawet do €800 miesięcznie przez 24 miesiące;
- opłaconą (samolot, zakwaterowanie, wyżywienie) 10-14 dniowa szkołę letnią w jednym z europejskich miast;
- naukę w języku angielskim;
- podwójne dyplomowanie dwóch renomowanych uczelni europejskich;
- dostęp do dedykowanego portalu nt. ofert pracy dla absolwentów programu oraz systemu e-learning;
- możliwość korzystania z biur EIT na terenie całej Europy;
- opłacone (samolot, zakwaterowanie, wyżywienie) wydarzenia rozpoczynające oraz kończące program;
- prywatne ubezpieczenie medyczne oraz dentystyczne na czas trwania studiów;
- multikulturowe środowisko wraz ze świetną siecią nowych, wartościowych znajomości.

Szczegóły dot. programu oraz aplikacji - https://masterschool.eitdigital.eu

ostatnie zmiany 2020-01-23 12:35:27

mobilność studentów