2022-03-25 01:04:23
zgodnie z decyzją Ministra Edukacji i Nauki w ramach realizacji Programu CEEPUS w Polsce, od dnia 8 marca 2022 r. NAWA oferuje stypendia dla cudzoziemców z Ukrainy.
logo CEEPUS UA

Miło nam poinformować, iż zgodnie z decyzją Ministra  Edukacji i Nauki w ramach realizacji Programu CEEPUS w Polsce, od dnia 8 marca 2022 r. NAWA oferuje stypendia dla cudzoziemców z Ukrainy.

Warunkiem ubiegania się o stypendium jest złożenie przez osobę wnioskującą aplikacji elektronicznej w systemie CEEPUS na stronie internetowej Programu www.ceepus.info wraz z zatwierdzonym przez uczelnię przyjmującą w Polsce planem nauczania dla studentów lub dydaktyki dla nauczycieli akademickich.

Stypendia na mobilność „Freemover UA” w formie fizycznej przyznawane mogą być na staże przez jednostki partnerskie uczestniczące w sieciach akademickich CEEPUS, zatwierdzonych szkół letnich i intensywnych kursów CEEPUS, a także w innych akredytowanych jednostkach akademickich w Polsce zgodnie z przedstawionym do zatwierdzenia planem pracy.

Termin składania aplikacji: procedura ciągła w ramach wolnych środków.

Więcej informacji na stronie NAWA ceepus-dla-ukrainy

ostatnie zmiany 2022-03-28 07:43:14

inne, mobilność pracowników, mobilność studentów

Alina Wujcik