2023-07-03 01:11:22
Odwiedź Włochy i rozwijają swoje kompetencje!

Uniwersytet Boloński (Bolonia, Włochy) będzie gospodarzem Staff Training Week (STW) “Get them on board! Enhancing the International Student Experience” od 13 listopada do 17 listopada 2023 r.

Celem STW jest wyposażenie pracowników administracji uniwersyteckiej w wiedzę i umiejętności niezbędne do zainteresowania przyjazdem większej liczby studentów zagranicznych i stworzenia dla nich odpowiedniego środowiska, tak aby międzynarodowa społeczność uniwersytecka mogła się rozwijać.

STW adresowany jest do pracowników wyższych uczelni zaangażowanych w:

• Międzynarodową rekrutację i promocję
  • Usługi powitalne studentów zagranicznych
  • Przyjmowanie zagranicznych studentów

Zgłoszenia są już otwarte! Przyjmowanie aplikacji trwa do 21 sierpnia 2023 r.

Program STW jest bezpłatny. Zakwaterowanie, koszty podróży, wyżywienie nie są w zawarte w ofercie i mogą być pokryte z grantów Erasmus+ Staff Mobility.

Więcej informacji na temat STW, zasad, programu i aplikacji dostępnych jest na stronie.

ostatnie zmiany 2023-07-03 02:11:49

mobilność pracowników