2021-03-17 05:09:06
Szanowni Studenci Politechniki Łódzkiej, zapraszamy do skorzystania w wyjątkowej okazji indywidulanej pracy z tutorem!
Mistrzowie PŁ / UCL

Jeśli jesteście zainteresowani poszerzeniem wiedzy, realizacją dodatkowego, ciekawego projektu lub potrzebujecie indywidualnego wsparcia w nauce, możecie skorzystać z dodatkowych zajęć lub pomocy tutora, nauczyciela akademickiego Politechniki Łódzkiej uczestniczącego w projekcie „Mistrzowie Dydaktyki”.

Jeden student może skorzystać ze wsparcia więcej niż jednego nauczyciela akademickiego. Wsparcie danego nauczyciela akademickiego student może być realizowane indywidualnie lub w grupie. Szczegółowe zasady udziału studentów PŁ w zajęciach prowadzonych metodą tutoringu w ramach projektu „Mistrzowie Dydaktyki” są opisane w dokumencie dołączonym do komunikatu.

W załączeniu lista tutorów oferujących dodatkowe zajęcia dla studentów PŁ. Lista nauczycieli akademickich będzie aktualizowana na bieżąco  i dostępna na stronie http://www.cwm.p.lodz.pl/pl/projekty-i-programy-miedzynarodowe/projekty-edukacyjne-w-pl/mistrzowie-dydaktyki

Każdy student zainteresowany dodatkową pracą z wybranym tutorem powinien złożyć do niego bezpośrednio formularz zgłoszeniowy (wzór do pobrania zgłoszenie studenta).

Rekrutacja studentów będzie otwarta do wyczerpania liczby godzin będących do dyspozycji dla każdego nauczyciela akademickiego biorącego udział w projekcie.

Projekt jest realizowany przez Politechnikę Łódzką na zlecenie Ministerstwa Nauki i  Szkolnictwa Wyższego w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze wdrożeniowym pt. „Mistrzowie Dydaktyki” w ramach Działania 4.3. Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (nr POWR.04.03.00-00-0074/17).

logo_Masters of didactic 2021

Biuro Projektu

Mistrzowie Dydaktyki na PŁ

Centrum Współpracy Międzynarodowej