2024-03-28 09:02:03
Rozwijaj swoją inteligencję emocjonalną i walcz z dyskryminacją na uczelni!
EQUNI

Masz ochotę na niezapomniane doświadczenie edukacyjne w Portugalii?

Politechnika Łódzka zaprasza swoich studentów do udziału w prestiżowej szkole letniej organizowanej w Faro, w sercu malowniczego regionu Algarve.

Wspólnie ze studentami z Holandii (University of Groningen) i Portugalii (University of Algarve), będziesz miał/a okazję uczestniczyć w intensywnych warsztatach i dyskusjach, które skupią się na rozwijaniu inteligencji emocjonalnej oraz przeciwdziałaniu wszelkim formom dyskryminacji w szkolnictwie wyższym.

Termin: 9 – 13 lipca 2024

Miejsce: Faro, Portugalia

Co zyskasz?

• zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności
  • nawiążesz międzynarodowe znajomości i wymienisz doświadczenia z uczestnikami z innych krajów
  • nauczysz się rozpoznawać emocje i adekwatnie modelować swoje myślenie i działanie
  • rozwiniesz empatię czyli umiejętność rozpoznawania i współodczuwania emocji innych osób
  • dowiesz się na czym polega dyskryminacja i w jaki sposób można świadomie unikać uprzedzeń, być otwartym na różnorodność, wyrażać wsparcie dla osób stygmatyzowanych i umiejętnie konfrontować negatywne postawy w naszym otoczeniu.

Jak się zgłosić?

1. Zapoznaj się z regulaminem udziału: Regulamin jest dostępny do pobrania [link do regulaminu]. Prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentem przed zgłoszeniem udziału.
  2. Wypełnij formularz aplikacyjny [link do formularza]: Przed przystąpieniem do wypełnienia formularza, upewnij się, że przeczytałeś/aś regulamin i spełniasz kryteria formalne do udziału w szkole letniej.
  3. Termin zgłoszeń: Nie zapomnij dostarczyć swojego zgłoszenia w terminie do 10 kwietnia br. Formularz możesz wysłać e-mailem na adres urszula.zelazko@p.lodz.pl Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego im szybciej się zgłosisz, tym większa szansa na udział.

Zainteresowany/a? Nie przegap okazji, która może zmienić Twój sposób myślenia i podejście do życia na uczelni!

Do zobaczenia w Faro!

Szkoła letnia jest organizowana w ramach projektu Erasmus+ pt. „Implementation of effective practices for the development of students' emotional intelligence with particular emphasis on anti-discrimination activities at European universities”.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie https://equni.eu/

Dofinansowane przez Unię Europejską

ostatnie zmiany 2024-03-29 09:15:42

mobilność studentów, projekty i programy