2019-12-10 09:56:19

Czy kiedykolwiek chcieliście bliżej poznać azjatycką kulturę? A może myśleliście o studiach na jednej z najlepszych uczelni w Azji? Teraz macie szansę zrealizować za jednym zamachem obydwa powyższe punkty.

W poniedziałek, 16-go grudnia 2019 r., Politechnikę Łódzką odwiedzi delegacja z Tsinghua University w Pekinie. W ramach wizyty odbędzie się spotkanie dla studentów, podczas którego zaprezentowane zostaną możliwości podjęcia studiów w Tsinghua University. Czekamy na Was o godz. 10:00 w budynku Centrum Współpracy Międzynarodowej (A16), sala 22.

Tsinghua University w Pekinie, założony w 1911 r., jest wyjątkową uczelnią, łączącą Chiny i świat zachodu, starożytność i nowoczesność, sztukę i naukę. Jako jeden z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Chinach, Tsinghua jest zaangażowany w kształcenie przyszłych liderów. Poprzez edukację i badania na najwyższym poziomie, Tsinghua opracowuje innowacyjne rozwiązania, które pomagają w rozwiązywaniu najbardziej palących problemów w Chinach i na świecie.

QS University Rankings:

QS Global World Ranking #16

Mainland China #1

BRICS Rankings #1

THE World University Rankings:

World University Rankings #23

Asia University Rankings #1