2023-02-16 12:22:29
Weź udział w UDC International Week na Uniwersytecie w La Coruña!

Universidade da Coruña zaprasza pracowników akademickich i administracyjnych do udziału w UDC International Week, organizowanym w dniach 27 - 31 marca, 2023 roku.

Celem wydarzenia jest poszerzenie wiedzy na temat zagadnień globalnych, doświadczenie różnorodności międzykulturowej oraz poznanie różnych sposobów nauczania i zarządzania uczelniami. Poruszane zagadnienia będą, między innymi, dotyczyć współpracy międzynarodowej, internacjonalizacji, podwójnych dyplomów oraz umiejętności międzykulturowych. Uczestnicy będą mieli również okazję omówić przyszłą współpracę i wspólne projekty.

Rejestracja jest otwarta i trwa do 15 marca 2023r.

Więcej informacji oraz program dostępny jest na stronie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji można również kontaktować się z Pilar González, International Office UDC, iro@udc.es  lub Carolina Nuñez, International Office UDC, ori1@udc.es.

ostatnie zmiany 2023-02-16 12:28:29

mobilność pracowników