2023-03-28 09:03:33
Miło nam poinformować o ofercie amerykańskich stypendystów z Polsko-Amerykańskiego Programu Fulbrighta 2022-2023.

Konkurs Women in STEM - Poland Short Essay Contest 2023 polega na napisaniu w języku angielskim krótkiego eseju o kobiecie aktywnie działającej w dziedzinie nauk ścisłych, technologii, inżynierii lub matematyki (STEM). Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat, a najlepsze prace otrzymają nagrodę ufundowaną przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta.

Zadaniem uczestników jest wykazanie się jak największą kreatywnością. Konkurs stanowi kontynuację obchodów Miesiąca Historii Kobiet w całej Polsce poprzez uwidocznienie osiągnięć kobiet w dziedzinach STEM. Do udziału zapraszamy uczniów szkół średnich, studentów i doktorantów.

Konkurs potrwa do 16 kwietnia. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 30 maja.

Zachęcamy do odwiedzenia strony na Facebooku: @WomeninSTEMessay2023, gdzie znajdują się aktualności dotyczące konkursu, wyzwania i globalne możliwości nawiązywania kontaktów ze studentami i profesjonalistami z całej Polski i Stanów Zjednoczonych.

Ważne linki:

W przypadku pytań, prosimy o wysłanie maila na adres WomenInSTEM.PL@gmail.com

ostatnie zmiany 2023-03-28 09:09:59

inne, projekty i programy