2023-10-27 03:19:22
Zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów i studentów od drugiego roku studiów do udziału w badaniu dotyczącym dyskryminacji w środowisku akademickim, które jest realizowane w ramach projektu Erasmus+ „EQUNI".

Celem badania jest zebranie informacji pozwalających zidentyfikować najczęściej występujące rodzaje dyskryminacji w środowisku akademickim. Jego wyniki  zostaną wykorzystane do opracowania materiałów edukacyjnych i szkoleń.
Kwestionariusz jest dostępny online: https://forms.office.com/e/ZEUwqp9T5j do dnia 30 października 2023 r. Udział w badaniu jest dobrowolny.

Projekt „EQUNI - Implementation of effective practices for the development of students' emotional intelligence with particular emphasis on anti-discrimination activities at European universities”, koordynowany przez Politechnikę Łódzką, powstał w odpowiedzi na potrzebę wzmocnienia umiejętności związanych z inteligencją emocjonalną w celu zapobiegania dyskryminacji i zwiększenia bezpieczeństwa psychologicznego w społeczności akademickiej.

Partnerami w projekcie są: Uniwersytet w Algarve (Portugalia), Uniwersytet w Groningen (Holandia), SumFuo (Francja) i Team Coaching (Polska).

ostatnie zmiany 2023-10-31 01:55:52

projekty i programy