2023-05-10 09:10:22
Skorzystaj z okazji i dołącz do wydarzenia the EUREP - AUTh Staff Training w Grecji!

Uniwersytet Arystotelesa w Salonikach zaprasza na XII Erasmus Staff Training Week, który odbędzie się w Salonikach w Grecji w dniach 16-20 października 2023 r.

Głównym celem Erasmus Staff Training Week organizowanym na Uniwersytecie Arystotelesa w Salonikach jest poszerzenie i wzmocnienie współpracy z instytucjami partnerskimi, dzielenie się doświadczeniami w zakresie internacjonalizacji oraz nawiązywanie kontaktów i tworzenie nowych partnerstw. Uczestnicy będą mieli możliwość wymiany pomysłów dotyczących wspierania mobilności studentów i pracowników, zaprezentowania swoich uczelni oraz omówienia wybranych zagadnień.

Rejestracja jest otwarta i trwa do 18 sierpnia 2023 roku.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

ostatnie zmiany 2023-05-19 08:30:28

mobilność pracowników