2024-05-08 02:29:15
W dniach 22-24.04.2024 r w budynku CWM odbyło się szkolenie pt. “Coaching jako innowacyjne narzędzie nauczania i uczenia się“/„Coaching as the innovative teaching and learning tool”.

W szkoleniu udział wzięło 12 nauczycieli akademickich z czterech uczelni współtworzących program Podwójnych Dyplomów tj. z Politechniki Łódzkiej, 2 uczelni partnerskich z Francji (ENSAM, ECAM), oraz 1 uczelni z Hiszpanii (UVIGO).

Uczestnicy zapoznali się z podstawowymi narzędziami coachingowymi, dzięki którym będą mogli wspierać studentów w procesie uczenia się. Szkolenie pozwoliło uczestnikom na rozwinięcie kompetencji komunikacyjnych i umiejętności metodyczno-dydaktycznych. W ramach szkolenia wypracowane zostały rozwiązania, których wdrożenie zagwarantuje wysoką jakość kształcenia w programie Podwójnego Dyplomu.

Szkolenie zrealizowane zostało ramach projektu „ActiveD2–Active Double Degree Wdrożenie modelu studiów wspólnych opartego na aktywnych metodach kształcenia i uczenia się” finansowanego ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA).

logo nawa

ostatnie zmiany 2024-05-09 08:03:51