2023-12-06 09:51:26
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie online poświęcone projektom Erasmus+ realizowanym przez uczelnie zrzeszone w Europejskim Konsorcjum Innowacyjnych Uniwersytetów (ECIU).

Data: 17 stycznia 2024 r.

Godzina: 11.00 - 13.00 CET

Platforma: Zoom

W trakcie tego wyjątkowego spotkania uczestnicy będą mieć okazję:

• Poznać inspirujące historie sukcesu: Lokalni koordynatorzy, w tym z Politechniki Łódzkiej, opowiedzą nam o swoich projektach realizowanych głównie w ramach Akcji 2. Programu Erasmus+ (Współpraca organizacji i instytucji).
  • Zrozumieć wpływ projektów na rozwój uczelni: Dowiemy się, w jaki sposób projekty Erasmus+ przyczyniają się do rozwoju naszych instytucji, poszerzają horyzonty edukacyjne i tworzą silne więzi międzynarodowe.
  • Rozpoznać potencjał dalszej współpracy: Spotkanie jest szansą na nawiązanie nowych partnerstw z innymi uczelniami zrzeszonymi w ECIU. Przygotujmy się na fascynujące rozmowy i wymianę pomysłów!

Wydarzenie rozpocznie się wprowadzeniem, po którym nastąpią prezentacje w 10 pokojach.

W załączonym wykazie znajdują się szczegółowe informacje na temat prezentowanych projektów oraz możliwość wyboru, do którego pokoju chcemy dołączyć - prosimy o wskazanie preferowanej opcji w formularzu rejestracyjnym.

Krótka sesja podsumowująca obejmie prezentację ogłoszonych konkursów w ramach zaproszenia do składania wniosków Erasmus+ 2024.

Wydarzenie to jest organizowane przez grupę ekspercką ECIU Educational Cooperation Policy and Programmes (EduCo).

Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o potwierdzenie udziału do 10 stycznia 2024 r.

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem, aby razem odkryć, jak projekty Erasmus+ kształtują nasze uczelnie i otwierają nowe perspektywy edukacyjne.

Plakat informacyjny

Logo programów UE