2023-02-13 01:15:52
Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji “Jak skuteczniej motywować uczniów i studentów do aktywnego uczenia się”, która odbędzie się 27 lutego 2023 roku w auli Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ.

Konferencja stanowi podsumowanie dwuletniego projektu pod nazwą “e-CLOSE – A model for Interactive (A)Synchronous Learning in Online STEM Education”, prowadzonego przez Politechnikę Łódzką we współpracy z trzema prestiżowymi uczelniami z Europy: Universidad de Alcalá w Hiszpanii, HTW Saar w Niemczech oraz Universidade de Aveiro w Portugalii. Skierowana jest do władz uczelni i szkół, nauczycieli oraz wszystkich osób związanych z sektorem edukacji, zainteresowanych innowacyjnym podejściem do nauczania i uczenia się.

Pandemia COVID-19 wywarła znaczący wpływ na szkolnictwo na całym świecie. Prawdziwym wyzwaniem nauczyciela dzisiejszych czasów jest świadomy wybór innowacyjnych narzędzi, które zaktywizują uczniów. Aby temu wyzwaniu sprostać, cztery uczelnie zaangażowane w projekt “e-CLOSE” połączyły siły w celu opracowania, wdrożenia i upowszechnienia nowoczesnych, kompleksowych rozwiązań wspierających procesy nauczania i uczenia się, przy użyciu zaawansowanych technologii i narzędzi informatycznych. Wszystko po to, aby zwiększyć poziom interakcji pomiędzy nauczycielami i uczniami.
Podczas nadchodzącej Konferencji będziecie mieli Państwo szansę zapoznania się z wypracowanymi w projekcie metodami, wysłuchania wartościowych paneli i debat, w których udział wezmą zarówno nauczyciele akademiccy, jak i studenci, a także wzięcia udziału w warsztatach.
Udział w Konferencji jest bezpłatny i zostanie poświadczony certyfikatem.

Wymagana jest rejestracja, możliwa po kliknięciu w link: https://forms.office.com/e/e8n7qh1At3

Pełna treść zaproszenia wraz z agendą wydarzenia dostępne są tutaj.

ostatnie zmiany 2023-02-15 12:50:14

inne, projekty i programy