2023-06-21 12:00:24
Wspólnie z Panem Prorektorem, prof. Andrzejem Romanowskim mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z cyklu Teaching Café - Godzina Inspiracji, pn. Tutoring, czyli jak udzielić wszechstronnego wsparcia studentom PŁ

Szanowni Państwo,

Wspólnie z Panem Prorektorem, prof. Andrzejem Romanowskim mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Teaching Café - Godzina Inspiracji,

pn. Tutoring, czyli jak udzielić wszechstronnego wsparcia studentom PŁ,

które odbędzie się 22 czerwca br., w godzinach 12:00-14:00, w sali Arena Magica, budynek Instytutu Fizyki (B14). W trakcie spotkania przybliżone zostaną 3 modele tutoringu w PŁ, opracowane w ramach projektu Mistrzowie Dydaktyki. Prowadzące omówią oraz przedstawią analizę pilotażowego programu tutoringu personalnego, który został wdrożony w IFE w roku akademickim 2022/23. Będziemy mieli również okazję posłuchać ciekawych historii (case studies) przedstawionych przez naszych tutorów. Spotkanie zakończymy otwartą dyskusją na temat przyszłości tutoringu w PŁ. Spotkanie poprowadzą: Adrianna Kozłowska, Dyrektor Centrum Kształcenia, Dorota Piotrowska, Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej, Marzena Stawicka, Centrum Językowe, uczelniany koordynator ds. tutoringu.

Serdecznie zapraszamy!

ostatnie zmiany 2023-06-26 08:27:54

inne, mobilność pracowników, projekty i programy

Alina Wujcik