2021-09-01 09:21:42
Zapraszamy do udziału w webinarium pt. Modele tutoringu, a strategie rozwoju kompetencji dydaktyki akademickiej.
logo MEiN

Szanowni Państwo,

Seminarium warsztatowe będzie organizowane w formie on-line przez Departament Innowacji i Rozwoju Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach projektu pozakonkursowego Mistrzowie dydaktyki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (PO WER). Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem instytucjonalnego wsparcia dydaktyki w PŁ oraz uczestników projektu Mistrzowie dydaktyki w PŁ.

Spotkanie odbędzie się w dniu 7 września 2021 r. w godzinach 9:00 – 12:30.

Webinarium będzie poświęcone efektom projektu Mistrzowie dydaktyki dla rozwoju dydaktyki w polskich uczelniach, w tym zwłaszcza dobrym praktykom wypracowanym przez uczestników projektu.

Zespół polskich Ekspertów reprezentujących różne obszary kształcenia przedstawi „Model tutoringu” czyli publikację będącą efektem 2-letniej pracy Ekspertów oraz Partnerów ponadnarodowych projektu, który stanowi zbiór refleksji na temat dydaktyki, a także rekomendacji dla polskich uczelni i rozwiązań stosowanych w uczelniach partnerskich. Przedstawiciele MEiN opowiedzą również o dalszych planach związanych ze wsparciem rozwoju dydaktyki w polskich uczelniach wykraczających poza ramy projektu Mistrzowie dydaktyki. W drugiej części spotkania odbędzie się dyskusja, podczas której wszyscy uczestnicy będą mogli zadawać na czacie pytania do panelistów.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Seminarium będzie nagrywane. Dostęp do wydarzenia będzie możliwy poprzez udostępniony link do ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/88217339797

Więcej szczegółów zamieścimy po otrzymaniu wskazówek od organizatora webinarium.

Ewentualne pytania dotyczące seminarium proszę kierować na adres: mistrzowiedydaktyki@mein.gov.pl

Zapraszamy do pobrania Harmonogramu  webinarium.

www_logo_MD

ostatnie zmiany 2022-02-20 09:06:34