2024-06-06 03:58:08
✨ Jesteśmy dumni z zaangażowania w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Poprzez edukację, innowacje i zaangażowanie społeczne, dążymy do kształtowania lepszej przyszłości.
Cele Zrównoważonego Rozwoju

Projekt Erasmus+ #edu4sdgs to doskonały przykład tego, jak integrujemy te cele z naszą misją akademicką. 🎓💡

Wspólnie z naszymi partnerami chcemy wyposażyć studentów, pracowników, a także osoby spoza uczelni w wiedzę, umiejętności i empatię potrzebne do sprostania wyzwaniom środowiskowym, społecznym i gospodarczym.

W ramach projektu planujemy liczne szkolenia oraz szkołę letnią w Rydze. Tworzymy również SDGs University Knowledge Hub - internetową przestrzeń edukacyjną. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby jej przyszłych użytkowników. Dlatego, chcemy poznać Twoje preferencje edukacyjne w zakresie SDGs. Weź udział w badaniu i już dziś i podziel się zaproszeniem ze swoimi znajomymi spoza PŁ.

Dołącz do nas w promowaniu lepszej przyszłości dla wszystkich!

Więcej  informacji o projekcie

Dofinansowane przez Unię Europejską