2023-02-17 10:21:26
Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo Konferencji “Jak skuteczniej motywować uczniów i studentów do aktywnego uczenia się”, która odbędzie się 27 lutego 2023 roku w Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ.

Konferencja stanowi podsumowanie dwuletniego projektu pod nazwą “e-CLOSE – A model for Interactive (A)Synchronous Learning in Online STEM Education”, prowadzonego przez Politechnikę Łódzką we współpracy z trzema prestiżowymi uczelniami z Europy: Universidad de Alcalá w Hiszpanii, HTW Saar w Niemczech oraz Universidade de Aveiro w Portugalii. Skierowana jest do władz uczelni i szkół, nauczycieli oraz wszystkich osób związanych z sektorem edukacji, zainteresowanych innowacyjnym podejściem do nauczania i uczenia się.

Transmisja na żywo rozpocznie się 27.02.2023 roku o godzinie 9:00 i dostępna będzie na kanale YouTube Politechniki Łódzkiej oraz na fanpage'u Lodz University of Technology na Facebooku.

Szczegóły dotyczące konferencji wraz z programem odnaleźć można tutaj.

ostatnie zmiany 2023-02-17 10:39:06

inne, projekty i programy