Przejdź do treści
2025-04-23 08:39:13
Trwa nabór wniosków dla doktorantów na dofinansowanie zagranicznych mobilności w ramach programu NAWA STER - Umiędzynarodowienie szkół doktorskich – Nabór 2024
Globus_STER

W I edycji naboru zaplanowano dla doktorantów ISD PŁ 20 wyjazdów do zagranicznych ośrodków naukowych/artystycznych na całym świecie. Mobilności mogą trwać 1, 2 lub 3 pełne miesiące.
 

Okres realizacji mobilności: 1 października 2025 r. - 30 września 2026 r.
 

Finansowanie z Projektu obejmuje - w zależności od kraju:
•    koszty podróży od 1.000 do 6.500 PLN
•    koszty utrzymania i zakwaterowania od 4.000 do 12.000 PLN miesięcznie

Zapraszamy do aplikowania!

Krok 1 - Zapoznaj się z zasadami udziału dostępnymi na stronie ISD w wersji PL i EN Mobilność NAWA I edycja | Interdisciplinary Doctoral School - Lodz University of Technology
Krok 2 - Zaplanuj swoją mobilność
Krok 3 - Wypełnij formularz zgłoszeniowy
Krok 4 - Prześlij lub przynieś komplet dokumentów do Biura Zadania na adres:
Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ
ul. Żwirki 36
90-539 Łódź
budynek A16, pokój 110
ster-mobility@info.p.lodz.pl
Tel: +42 6383871

Termin zgłoszeń: 30 kwietnia 2025 r.


Kontakt: Joanna Stawicka, Biuro Zadania STER w CWM PŁ, Tel: +42 6383871, e-mail: ster-mobility@info.p.lodz.pl


Program STER jest realizowany przez Politechnikę Łódzką w ramach umowy z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej o numerze BPI/STE/2024/1/00003 i finansowany w ramach projektu pn. „IMPROVE - Międzynarodowa Misja na Rzecz Promowania Badań i Optymalnych Wartości w Edukacji”. Zadanie „Przekraczając granice i horyzonty” skierowane jest do najlepszych doktorantów z Polski i z zagranicy, realizujących kształcenie w szkole doktorskiej.
 

Celem projektu jest zwiększenie umiędzynarodowienia ISD PŁ, a celem zadania zwiększenie mobilności międzynarodowej doktorantów realizujących kształcenie w ISD PŁ.
 

ostatnie zmiany 2025-04-23 09:10:02

Udostępnij:
projekty i programy

Agnieszka Roganowicz


ECIU News