2021-11-18 11:02:56
Zapraszamy do skorzystania w wyjątkowej okazji indywidulanej pracy z tutorem. Kadra PŁ przeszkolona w prestiżowych uczelniach europejskich w ramach II i III edycji projektu pn.: „Mistrzowie dydaktyki" podejmie współpracę ze studentami PŁ.
MD2

logo

Zapraszamy do skorzystania w wyjątkowej okazji indywidulanej pracy z tutorem. Kadra PŁ przeszkolona w prestiżowych uczelniach europejskich w ramach II i III edycji projektu pn.: „Mistrzowie dydaktyki" podejmie współpracę ze studentami naszej uczelni zainteresowanych poszerzeniem wiedzy, realizacją dodatkowego, ciekawego projektu. Studenci mogą otrzymać indywidualne wsparcie tutorskie  w nauce do końca grudnia 2022r.

Tutoring krótkoterminowy realizowany przez okres jednego semestru to oferta adresowana do studentów I i II stopnia, którzy są zainteresowani udziałem w nieodpłatnych, indywidualnych lub organizowanych w małych grupach zajęciach tutoringowych trwających przez około 6 miesięcy. Spersonalizowane kształcenie tutoringowe pozwala na zindywidualizowaną pracę zarówno z wybitnymi studentami, jak również z osobami zmagającymi się z trudnościami w nauce. W tego typu zajęciach uwzględnianie są osobiste doświadczenia i umiejętności personalne studenta oraz nauczyciela. Zajęcia realizowane metodą tutoringu rozwijają kompetencje akademickie, społeczne i osobiste każdego uczestnika zajęć. Studenci mogą skorzystać z możliwości wsparcia, po zaakceptowaniu zgłoszenia przesłanego na formularzu projektowym do wybranego tutora. Lista dostępnych tutorów PŁ oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie www.

MD3

Biuro projektu znajduje się w Centrum Współpracy Międzynarodowej, bud A-16, piętro I, p. 110. Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 42 638 38 75 lub pod adresem e-mail: alina.wujcik@p.lodz.pl

Kierownik projektu dr inż. Dorota Piotrowska, prof. Uczelni, dyrektor CWM

ostatnie zmiany 2022-02-20 09:03:54